www.setup.sforum.biz

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Giriş yap

Şifremi unuttum

En son konular

» VIA Hyperion Pro 5.24A
Türkçe Vista Kurulumu, Format (Biçimlendirme) , Disk Bölme, Dosya Yedekleme [Resimli]  I_icon_minitimeCuma Ekim 15, 2010 8:43 pm tarafından Admin

» Nvidia GeForce Driver 258.96 XP
Türkçe Vista Kurulumu, Format (Biçimlendirme) , Disk Bölme, Dosya Yedekleme [Resimli]  I_icon_minitimeCuma Ekim 15, 2010 8:39 pm tarafından Admin

» Nvidia GeForce Driver 258.96 Vista-Win7
Türkçe Vista Kurulumu, Format (Biçimlendirme) , Disk Bölme, Dosya Yedekleme [Resimli]  I_icon_minitimeCuma Ekim 15, 2010 8:36 pm tarafından Admin

» Java Runtime Environment 1.6.0.21
Türkçe Vista Kurulumu, Format (Biçimlendirme) , Disk Bölme, Dosya Yedekleme [Resimli]  I_icon_minitimeCuma Ekim 15, 2010 8:34 pm tarafından Admin

» IntelliType Pro 7
Türkçe Vista Kurulumu, Format (Biçimlendirme) , Disk Bölme, Dosya Yedekleme [Resimli]  I_icon_minitimeCuma Ekim 15, 2010 8:32 pm tarafından Admin

» IntelliPoint 7
Türkçe Vista Kurulumu, Format (Biçimlendirme) , Disk Bölme, Dosya Yedekleme [Resimli]  I_icon_minitimeCuma Ekim 15, 2010 8:21 pm tarafından Admin

» Intel Chipset 9.0.0.1008
Türkçe Vista Kurulumu, Format (Biçimlendirme) , Disk Bölme, Dosya Yedekleme [Resimli]  I_icon_minitimeCuma Ekim 15, 2010 8:10 pm tarafından Admin

» Intel Chipset 8.3.1.1009
Türkçe Vista Kurulumu, Format (Biçimlendirme) , Disk Bölme, Dosya Yedekleme [Resimli]  I_icon_minitimeCuma Ekim 15, 2010 7:55 pm tarafından Admin

» DirectX 9.0 (Haziran 2010)
Türkçe Vista Kurulumu, Format (Biçimlendirme) , Disk Bölme, Dosya Yedekleme [Resimli]  I_icon_minitimeCuma Ekim 15, 2010 7:53 pm tarafından Admin

Günlük Burç

Günlük Burç

Kardeş Siteler

bedava forum
Türkçe Vista Kurulumu, Format (Biçimlendirme) , Disk Bölme, Dosya Yedekleme [Resimli]  Banner10

Türkçe Vista Kurulumu, Format (Biçimlendirme) , Disk Bölme, Dosya Yedekleme [Resimli]

Admin
    Admin
    Admin

Türkçe Vista Kurulumu, Format (Biçimlendirme) , Disk Bölme, Dosya Yedekleme [Resimli]  Empty Türkçe Vista Kurulumu, Format (Biçimlendirme) , Disk Bölme, Dosya Yedekleme [Resimli]

Mesaj tarafından Admin Paz Ekim 03, 2010 3:17 am

Türkçe Vista kurulumu yapmak veya Vista yüklü bilgisayarında işletim sistemini tekrar yüklemek isteyen ve bilgisayar kullanmaya Vista'da başlamış olanlar için detaylara girerek anlatım yapılmıştır. Daha önce XP kurulumu yapmış olanların kurulumda zorlanmayacaklarını düşünüyorum.
    Anlatımda kullanılan sürüm Türkçe Vista Ultimate'dir.

Vista DVD'mizi takalım ve kuruluma başlayalım.

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

2. Kurulum (Yedekli: Windows.old Özelliği)

Tek Disk Bölümü Varsa

3. Tek Disk Bölümü Format (Biçimlendirme, Temiz Kurulum)

4. İki Disk Bölümü Format (Biçimlendirme, Temiz Kurulum)

5. Tek Diski İki Bölüme Ayırma

6. Kurulumu Bitirme

Kurulum burada bitti.

Şimdi 2. Kurulum (Yedekli) başlığındaki gibi devam ettiğimizde oluşan Windows.old
    klasörünün nerede olduğuna ve içeriğine gözatalım.

Anlatım burada bitti, kurulumla ilgili görüş öneri ve sorularınız olursa bu konu altında yazabilirsiniz. Kolay gelsin

Forum Saati Perş. Eyl. 19, 2024 11:12 am