www.setup.sforum.biz

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Giriş yap

Şifremi unuttum

En son konular

» VIA Hyperion Pro 5.24A
Bilgisayar arası kablosuz ağ kurma (Resimli Anlatım) I_icon_minitimeCuma Ekim 15, 2010 8:43 pm tarafından Admin

» Nvidia GeForce Driver 258.96 XP
Bilgisayar arası kablosuz ağ kurma (Resimli Anlatım) I_icon_minitimeCuma Ekim 15, 2010 8:39 pm tarafından Admin

» Nvidia GeForce Driver 258.96 Vista-Win7
Bilgisayar arası kablosuz ağ kurma (Resimli Anlatım) I_icon_minitimeCuma Ekim 15, 2010 8:36 pm tarafından Admin

» Java Runtime Environment 1.6.0.21
Bilgisayar arası kablosuz ağ kurma (Resimli Anlatım) I_icon_minitimeCuma Ekim 15, 2010 8:34 pm tarafından Admin

» IntelliType Pro 7
Bilgisayar arası kablosuz ağ kurma (Resimli Anlatım) I_icon_minitimeCuma Ekim 15, 2010 8:32 pm tarafından Admin

» IntelliPoint 7
Bilgisayar arası kablosuz ağ kurma (Resimli Anlatım) I_icon_minitimeCuma Ekim 15, 2010 8:21 pm tarafından Admin

» Intel Chipset 9.0.0.1008
Bilgisayar arası kablosuz ağ kurma (Resimli Anlatım) I_icon_minitimeCuma Ekim 15, 2010 8:10 pm tarafından Admin

» Intel Chipset 8.3.1.1009
Bilgisayar arası kablosuz ağ kurma (Resimli Anlatım) I_icon_minitimeCuma Ekim 15, 2010 7:55 pm tarafından Admin

» DirectX 9.0 (Haziran 2010)
Bilgisayar arası kablosuz ağ kurma (Resimli Anlatım) I_icon_minitimeCuma Ekim 15, 2010 7:53 pm tarafından Admin

Günlük Burç

Günlük Burç

Kardeş Siteler

bedava forum
Bilgisayar arası kablosuz ağ kurma (Resimli Anlatım) Banner10

Bilgisayar arası kablosuz ağ kurma (Resimli Anlatım)

Admin
    Admin
    Admin

Bilgisayar arası kablosuz ağ kurma (Resimli Anlatım) Empty Bilgisayar arası kablosuz ağ kurma (Resimli Anlatım)

Mesaj tarafından Admin Perş. Ekim 14, 2010 9:57 pm

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
    Bilgisayarlar arasında kablosuz ağ çok işe yarar özellikle oyun oynarken vb. işlerde sizin en büyük yardımcınız olur.Şimdiki resimli anlatımda onu anlatacağım.Fakat alttaki devamının okuya basmalısınız.
    Açılan yer böyle olucaktır.Burada yuvarlak yere tıklayın. Şimdi yine yuvarlak için deki yere tıklayın
    Sonra böyle bir ekran ortaya çıkacaktır.Burada işaretli kısma tıklayın.
    Buradada gelişmiş kısmına tıklıyoruz
    Buradada en üstteki kısım yerine en alttaki kutucuğu işaretliyoruz.
    Bu kısıma geldik.Burada ekle diyerek kablosuz ağı oluşturmaya başlıyoruz.
    Bu kısımda en üst yere ağın ismini onun altındakilere dokunmuyoruz fakat en altta resimde bir ok var onun olduğu kutucuğu işaretliyoruz böylece şifremizi kendimiz
    vereceğiz.Ve ortaya çıkan ağ anahtarı kısmına şifrelerimizi veriyoruz.
    Bu kısımda artık ağımız oluştu.Tamam deyip çıkıyoruz.
    Yeniden ağları tarattığımızda böyle görünecek şifreyi istediğimiz bilgisayarlarda girip aralarında ağ kurabiliriz artık
    Not:Bu ağı kapatmak için de sondan 2. resimde olan kaldıra basıyoruz ağımızı seçerek daha sonrada ilk yaptıklarımızdan olan gelişmişe basıp sadece bilgisyarlar arası ağ kısmını en üstteki kutucuk olarak işaretliyoruz yani her ağı görüntüleyi işaretliyoruz.Tamama basıp çıkıyoruz.

Forum Saati Perş. Eyl. 19, 2024 11:12 am